КЛАСИ БЕЗПЕКИ

Безпека дітей – найважливіше завдання сьогодення, саме тому освітяни разом з рятувальниками Сумщини активно впроваджують сучасну складову освітнього процесу – «Класи безпеки», де знайомлять дітей з основними вимогами безпеки, яких необхідно дотримуватися як вдома, так і на вулиці, щоб не потрапити в біду.

15 березня 2023 року в Сумському районі відбулося відкриття класу безпеки на базі Нижньосироватського ліцею імені Бориса Грінченка Нижньосироватської сільської ради за участю заступника голови Сумської обласної державної адміністрації – начальника обласної військової адміністрації Олени Бойко, директора Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторії Гробової, начальника Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області Дениса Карпенка, заступника начальника Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області Ігоря Кирьянова, голови Нижньосироватської сільської ради Вячеслава Суспіцина, представників органів управління освітою, Національної поліції України, Державної служби з надзвичайних ситуацій, медичних працівників.

У класі облаштовано зони пожежної, мінної безпеки, домедичної допомоги, перегляду презентацій.

Заняття проведено для наймолодших учасників освітнього процесу – учнів 1 класу в ігровій формі з використанням мультфільмів, загадок, ігор на пожежну тематику.

Продовжується робота щодо облаштування технічними й методичними засобами 87 класів безпеки в закладах загальної середньої освіти.  • 12