ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ – ЦЕ НЕ ПРОСТО ДАТА, ЦЕ – ОДНЕ З НАЙГОЛОВНІШИХ ЗАГАЛЬНОДЕРЖАВНИХ СВЯТ, ЩО ВІДДЗЕРКАЛЮЄ ПРАГНЕННЯ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ ДО ЄДНОСТІ ТА САМОСТІЙНОСТІ.

Це пам’ять про цілі покоління наших предків, які творили націю і боролися за державність. Це день, коли на карті світу з’явилася соборна, незалежна держава – Україна.

В усі часи український народ завжди обирав свободу та можливість жити у своїй країні зі славетною історією, у країні, яку поважає світ за працелюбність, талановитість та сміливість її громадян.

Роки незалежності стали для нас нелегким випробуванням на зрілість, толерантність та патріотизм. На тлі повномасштабної агресії російської федерації ми зіткнулися із загрозою для незалежності, соборності й самого існування України та українського народу. Проте ми продемонстрували всьому світу, що таке сміливість, незламність характеру, сила єдності, що Україна здатна утверджувати демократичні цінності та захищати свободу.

Щодня кожен з нас робить свій внесок у боротьбу за нашу незалежність та Перемогу. Адже Україна – самостійна, вільна, неподільна держава. І буде такою завжди!         

Слава Україні!  • 12