ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ – СИМВОЛ ІСТОРИЧНОЇ СВОБОДИ

Кожна нація має свої свята, що визначають історичні події, сплетені з її духовним і культурним спадком. Одним із найбільш значущих свят для українського народу є День Української Державності, встановлений Указом Президента України від 24 серпня 2021 № 423/2021 та відзначається щороку 28 липня (з наступного року – 15 липня). Це свято символізує багатовікову боротьбу за вільну і незалежну державу, а також є важливим кроком у зміцненні національної ідентичності українців.

День Української Державності – це час для об’єднання українців навколо спільних цінностей, історичних традицій і майбутніх планів. Він нагадує про силу духу і волю нації, яка здатна протистояти випробуванням і зберігати свою ідентичність у важкі часи.

Сьогодні Українській Державності вже понад тисячу років, але, на жаль, ще не всі розуміють, що Українська держава «особистість» з великої літери. Тому наше завдання –  показати їм, що ми маємо свою країну, свій народ, свою землю, свою мову та свою власну історію. З Днем Української Державності!

Слава Україні!  • 12