ДРУГИЙ ТУР ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «УЧИТЕЛЬ РОКУ – 2023» У НОМІНАЦІЇ «ОСНОВИ ЗДОРОВ’Я»

Сьогодні, коли Україна тримає оборону та веде боротьбу проти російських загарбників, освітяни продовжують демонструвати відданість справі. Саме від учительського професіоналізму, моральності та людяності залежить майбутнє освіти країни. Конкурс «Учитель року» захід, у якому  кожен педагог має можливість підвищити свою фаховість, удосконалити предметну та методичну компетентності, реалізувати творчий потенціал.

У період з 17 до 27 квітня 2023 року відбувся (у дистанційному форматі) другий тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023» у номінації «Основи здоров’я».

Відповідно до умов та програми проведення конкурсу 25 учителів-переможців першого туру з усіх регіонів України  змагалися за звання найкращого в номінації «Основи здоров’я».

Сумську область представляла Тетяна ГУСТЄЙ, учитель основ здоров’я Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №  24 м. Суми, яка разом із іншими учасниками пройшла 5 конкурсних випробувань: «Тестування», «Методичний практикум», «Практична робота», «Майстер-клас», «Урок», за результатами участі в яких та на основі рейтингу, укладеного за загальною сумою балів, одержаних під час випробувань відбіркового та фінального етапів другого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023» у номінації «Основи здоров’я», її визнано лауреатом (ІІ місце) конкурсу (протокол засідання журі другого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023» у номінації «Основи здоров’я» від 28.04.2023 № 12 – URL: http://surl.li/guags).

Вітаємо учасницю!  • 12