Latest Past Події

Організація освітнього процесу в 5-х класах закладів загальної середньої освіти

Інститут педагогіки Національної академії педагогічних наук України проводить семінар-нараду з питань науково-методичного супроводу реформи Нової української школи "Організація освітнього процесу в 5-х класах закладів загальної середньої освіти"

Всеукраїнська нарада керівників

Під головуванням Міністра освіти і інауки України відбудеться Всеукраїнська нарада керівників департаментів (управлінь) освіти обласних, Київської міської державних адміністрацій. Під час наради заплановано обговорення питань, пов'язаних із використанням коштів освітньої субвенції у 2021 році, організації освітнього процесу в умовах карантиннних обмежень та пріоритетних напрямків розвитку освіти України у 2022 році.

Підсумки розвитку освітянської галузі

dfls За участю регіональних координаторів 11 жовтня 2021 року відбулася онлайн-нарада з питань організації та проведення цього дослідження. Модератор наради Ольга ФЛЯРКОВСЬКА, начальник відділу наукового та навчально-методичного забезпечення змісту позашкільної освіти та виховної роботи Інституту модернізації змісту освіти, окреслила організаційні складові дослідження та наголосила на дотриманні методів, графіку, вибіркової сукупності респондентів.Від Сумської області в заході […]

  • 12