ФІНАЛЬНИЙ ЕТАП XIII МІЖНАРОДНОГО МОВНО-ЛІТЕРАТУРНОГО КОНКУРСУ УЧНІВСЬКОЇ І СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА ВІДБУВСЯ 4 ЛЮТОГО 2023 РОКУ

У Сумській області він пройшов на базі державного навчального закладу «Сумське міжрегіональне вище професійне училище», де зібралися
28 учасників.

До учасників конкурсу та їхніх наставників звернулася директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторія ГРОБОВА. Вона акцентувала увагу на тому, що в умовах повномасштабної російської агресії на території нашої держави мова – це теж зброя, якої бояться наші вороги. Адже на окупованих територіях загарбники знищують, перш за все, україномовні книжки, зокрема підручники з мови, літератури та історії України. Тож ми маємо вдосконалювати свої знання, щоб не дозволити поневолити нашу державу.

Тимчасово виконуючий обов’язки ректора комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти Сергій ГРИЦАЙ побажав конкурсантам наснаги, креативності і подальших звершень.

Член Національної спілки письменників Олександр ВЕРТІЛЬ висловив переконання, що кожен, хто бере участь у цьому заході, обов’язково реалізує свій творчий потенціал.

Призери обласного етапу ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка отримали дипломи І, ІІ та ІІІ ступенів, а їхні наставники – подяки Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації.

Імена переможців фінального етапу традиційно стануть відомими напередодні шевченківських днів у березні.  • 12