ІІ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З НІМЕЦЬКОЇ МОВИ

Знання німецької мови – це можливість спілкування зі 100 мільйонами людей у всьому світі. Одна з найвідоміших та найпопулярніших європейських мов у наш час, якою має володіти молодь для розуміння змісту наукових праць, художніх творів та публіцистичних текстів, – німецька.

Відповідно до графіка проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2023-2024 навчальному році, розробленого Сумським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти,                      5 листопада 2023 року в районах (містах, ТГ) Сумської області відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови.

До участі у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови долучилися 9 територіальних громад: Верхньосироватської, Комишанської, Юнаківської сільських рад; Недригайлівської, Чупахівської селищних рад; Лебединської, Роменської, Сумської, Шосткинської міських рад.

Традиційно конкурсні випробовування ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови відбулись у три тури : 

І – аудіювання;

ІІ – визначення рівня мовленнєвої компетентності;

ІІІ – творча письмова робота.

Переможцям ІІ етапу бажаємо успіхів у подальших змаганнях.  • 12