Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

«Учителю, душа твоя – криниця…»

Яскраві слова привітань та неповторні мелодії музичних дарунків для освітян Сумщини напередодні професійного свята 27 вересня 2017 року звучали в Сумському обласному академічному театрі драми та музичної комедії імені М.С.Щепкіна під час урочистостей з нагоди Дня працівників освіти за участю керівництва Сумської обласної державної адміністрації та працівників освітньої галузі області.

«Учитель не лише дає знання, а й власним прикладом показує, якою людиною має бути учень, – зазначив у вітальному слові очільник області Микола Клочко. – Я думаю, що те, що наші хлопці, говорячи різними мовами – українською, російською, татарською, болгарською, відстоюють нашу незалежність, те, що вони виросли патріотами, які, не задумуючись про себе, пішли боронити рідну землю, це ваша заслуга – учителів, які їх виховали. Оце і є реальний результат освіти, коли розумні, виховані, патріотичні люди не бояться йти назустріч викликам, які сьогодні стоять перед Україною».

Микола Клочко також наголосив, що освітня реформа, яка зараз відбувається в нашій країні і Закон «Про освіту», який днями підписав Президент України Петро Порошенко, не лише змінюють систему самої галузі, а й підвищують соціальні стандарти для кожного вчителя.

«Сьогодні вчитель має отримувати не лише слова вдячності від учнів, їх батьків, а й підтримку від держави. І влада, я вважаю, зробила перший дуже потужний крок до того, щоб професія вчителя стала не лише ефективною, а й престижною», – додав він.

Голова облдержадміністрації побажав освітянам міцного здоров’я, родинного щастя, хороших учнів та мирного неба над головою.

Директор Департаменту освіти й науки облдержадміністрації Вікторія Гробова акцентувала на вагомості, неоціненній ролі педагога, подякувала освітянам області за самовіддану працю, за покликання сіяти добре і вічне в дитячих душах, висловила сподівання на подальші успішні звершення в довіреній їй галузі.

 «У нас в області найкращі педагоги, вони самовіддані, толерантні, працьовиті, завжди відкривають щось нове для себе та своїх учнів, беруть участь у різних програмах та проектах. І я бажаю їм підтримки близьких, родинного затишку та інноваційного настрою в період реформ, Божої благодаті й усього найкращого».

З нагоди Дня працівників освіти почесними грамотами голови облдержадміністрації нагороджено кращих педагогів області: директора Шосткинської спеціалізованої школи № 13 Валентину Балицьку, директора Степанівської загальноосвітньої школи № 1 Наталію Бузовську, директора Буринської спеціалізованої школи № 1 Лідію Надженко, заступника директора з навчальної роботи Політехнічного технікуму Конотопського інституту Сумського державного університету В’ячеслава Рязанцева і заступника директора з навчально-виховної роботи Краснопільської гімназії Наталію Юшко. Освітян області за вагомі професійні досягнення відзначено грамотами Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації.