Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

Обласний постійно діючий семінар-тренінг «Розв’язування нестандартних задач із фізики»

Для вчителів фізики загальноосвітніх навчальних закладів 26 вересня 2017 року відбувся обласний постійно діючий семінар-тренінг «Розв’язування нестандартних задач як засіб підвищення фахового рівня вчителя фізики».

Узяли участь у заході 44 педагоги Сумської області.

Відкрила захід директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторія Гробова, яка окреслила проблеми у вивченні зазначеного навчального предмету, зокрема, низькій мотивації учнів до вивчення фізики та низькій якості освіти.

У ході роботи обговорено актуальні питання викладання фізики, зокрема,  деякі аспекти діяльності вчителя фізики з підвищення фахового рівня в контексті вимог концепції «Нова українська школа»; роль фізики при вступі до вищих навчальних закладів; пропозиції щодо форм підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання із фізики у 2018 році тощо.

Учитель фізики Недригайлівської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Олександр Коренев продемонстрував цифровий вимірювальний комплекс із фізики та його використання. Можливості використання смартфону для проведення експериментальних вимірювань на уроках фізики презентував доцент кафедри загальної та теоретичної фізики Сумського державного університету Василь Нефедченко. Із застосуванням правила  трьох векторів у розв’язуванні олімпіадних задач із фізики ознайомив педагогів доцент кафедри електроніки, загальної та прикладної фізики Сумського державного університету Віталій Коваль.

Учасники заходу отримали методичні рекомендації.