Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

Майстер-клас Ольги Морозової «Методика проведення уроків англійської мови в початкових класах»

Відповідно до плану роботи Комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти на 2017 рік, 26 жовтня
в Липоводолинській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів Липоводолинської районної ради  відбувся майстер-клас Ольги Морозової «Методика проведення уроків англійської мови в початкових класах», у якому взяли участь 20 педагогів.

Наталія Клюніна, методист з іноземних мов Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, акцентувала увагу присутніх на методичних рекомендаціях щодо організації освітнього процесу з іноземних мов у перших класах закладів загальної середньої освіти, а також на розробці та впровадженні навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної середньої освіти.

Валентина Ноздра, практичний психолог відділу освіти, молоді та спорту Липоводолинської районної державної адміністрації, висвітлила питання розвитку пізнавальних процесів молодших школярів.

Ольга Морозова, учитель англійської мови Сумської спеціалізованої школи І ступеня № 30 «Унікум» Сумської міської ради, розкрила питання щодо навчання учнів видам мовленнєвої діяльності на уроках англійської мови та провела майстер-клас «Тварини та континенти».

Лідія Світлова, учитель англійської мови Липоводолинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Липоводолинської районної ради, продемонструвала урок у третьому класі на тему
«Моя кімната».

За результатами проведеного майстер-класу учасники отримали методичні рекомендації.