Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

Обласна школа молодого вчителя географії та економіки «Сучасні інформаційно-комп’ютерні технології у процесі викладання географії та економіки: практичний аспект»

Відповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти 01 листопада 2017 року на базі Глухівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Глухівської міської ради відбулась обласна школа молодого вчителя географії та економіки «Сучасні інформаційно-комп’ютерні технології у процесі викладання географії та економіки: практичний аспект».

Мета заходу – надання методичної допомоги молодим учителям з використання сучасних інформаційно-комп’ютерних технологій, поглиблення практичних знань та умінь.

У заході взяли участь педагоги Глухівського, Конотопського, Кролевецького, Лебединського, Путивльського, Шосткинського районів, Березівської об’єднаної територіальної громади, міст Глухова, Лебедина, Шостки (усього 25 осіб).

Відкрив семінар, ознайомив учасників з програмою роботи,
виступив з доповіддю «Методи використання інформаційно-комп’ютерних технологій на уроках географії та економіки» Володимир Попов, методист з географії та економіки Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Завідувач методичного кабінету відділу освіти Глухівської міської ради Валентина Дячкова привітала учасників заходу.

На семінарі виступили: Ірина Коляденко, учитель географії Шосткинського навчально-виховного комплексу: спеціалізована школа І-ІІ ступенів – ліцей Шосткинської міської ради з теми «Дидактичний потенціал мережевих технологій та його використання у навчальному процесі»; Ольга Рознятовська, учитель математики Глухівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Глухівської міської ради «Використання інформаційно-комп’ютерних технологій при вирішенні задач економічного змісту на уроках математики».

Алла Рябуха, учитель економіки Глухівської загальноосвітньої школи
І-ІІІ ступенів № 2 Глухівської міської ради, провела майстер-клас «Використання сервісів Google на уроках географії та економіки і в позакласній роботі», а також інтелектуальний захід «Своя гра», до участі в якому було залучено учнів загальноосвітніх шкіл міста.

Під час проведення «круглого столу» учасники обмінялися думками щодо важливості питання формування нового поля інформаційної культури учнів з використанням сучасних інформаційно-комп’ютерних технологій у освітньому процесі.

За результатами роботи обласної школи молодого вчителя учасники отримали методичні рекомендації.