Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

VІ Міжнародна виставка «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном – 2017»

У Виставковому центрі «Іллінський» Сумської торгово-промислової палати 05-06 листопада 2017 року за підтримки Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації відбулася VІ Міжнародна виставка «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном – 2017».

На виставці був представлений ринок освітніх послуг закладів вищої та професійно-технічної освіти Сумської, Полтавської, Харківської областей, а також Польщі. Кожен відвідувач мав змогу ознайомитися зі спектром спеціальностей та професій, що пропонували провідні заклади освіти Слобожанщини.

Цього року виставка вражала своїми масштабами презентацій.

Яскраво й змістовно були представлені заклади професійно-технічної освіти. Серед відвідувачів популярністю користувалися майстер-класи, проведені державними професійно-технічними навчальними закладами «Сумський центр професійно-технічної освіти харчових технологій, торгівлі та ресторанного сервісу», «Сумське вище професійне училище будівництва і дизайну», «Сумський центр професійно-технічної освіти з дизайну та сфери послуг», державними навчальними закладами «Сумське міжрегіональне вище професійне училище», «Сумське вище професійне училище будівництва та автотранспорту», «Шосткинський центр професійно-технічної освіти».

Гаслом дня став вислів «Бути кондитером, кухарем, будівельником, штукатуром, автослюсарем, барменом, перукарем, кравцем - це сучасно та престижно».