Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

Один день в армії

У цей час, коли країна перебуває в стадії неоголошеної війни, набуває особливої актуальності військово-патріотичне виховання молоді.

У рамках обласного проекту «Молодий патріот» 07 листопада 2017 року учні ДНЗ «Сумське ВПУ будівництва та  автотранспорту», «Сумський  центр професійно-технічної освіти харчових технологій, торгівлі  та ресторанного сервісу» взяли участь у  заході військово-патріотичного спрямування «Один день в армії», що проведено на базі 27-ї Сумської реактивної артилерійської бригади військової частини А14767.

Учні навчальних закладів мали змогу  не віртуально, а  по-справжньому  прожити день воїна  Збройних Сил України.

Учні побачили стрілецьку зброю та мали можливість позмагатися у збиранні, розбиранні автомата, умови проживання військовослужбовців строкової служби, місце несення служби добовим нарядом, навчально-матеріальну базу спортивного комплексу «Олімп», місце харчування особового складу частини.

У цей день учні взяли участь в естафетах, змаганнях, проведених інструкторами військової частини, позмагалися у швидкості застилання ліжок, мали можливість скуштувати солдатську кашу.

З метою формування морально-бойових якостей, які необхідні під час дій в екстремальних умовах, показано рекламно-агітаційний ролик про перевагу військової служби за контрактом.

В актовій залі  військової частини учасники заходу переглянули відеофільм про  участь 27-ої Сумської реактивної артилерійської  бригади в зоні АТО.