Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

Нас єднає українська мова!

У День української писемності та мови, 09 листопада 2017 року, колектив Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Сумській області разом з лідерами учнівського самоврядування професійно-технічних навчальних закладів області (у режимі Skype)  узяли участь у XVIІ Всеукраїнському радіодиктанті  національної єдності.

Олександр Сєрих, начальник відділу професійної, вищої освіти та наукової роботи, відкриваючи захід, наголосив, що «девіз цьогорічного радіодиктанту – «Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета». Тому метою проведення акції є не перевірка грамотності, а об’єднання всіх небайдужих навколо українського слова».

Традиційно радіодиктант проходить на Українському радіо, акцію започатковано у 2000 році. Цього року всі охочі взяли участь у написанні радіодиктанту та продемонстрували єдність з усіма, хто любить і шанує українське  слово.

Диктант розпочався о 12:30 в ефірі «Українське радіо» й на телеканалі «UА:Перший».  Диктував доцент Київського університету імені Бориса Грінченка, автор підручників і посібників з української мови Олександр Авраменко. Він і склав оригінальний текст диктанту «Наші пісні». 

Далі – за бажанням – учасники можуть відправити свої роботи на Українське радіо для перевірки. Можна також дочекатися, поки текст диктанту з’явиться на сайті або в прямому ефірі, і, звичайно ж, ви можете перевірити  себе власноруч. Підбиття підсумків та урочистий фінал акції відбудеться в грудні 2017 року.