Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

Підготовка вчителів початкової школи до роботи за новим Державним стандартом початкової загальної освіти

Відповідно до плану заходів щодо запровадження  Концепції Нової української школи в закладах загальної середньої освіти І ступеня Сумської області на 2017-2022 роки та підготовки вчителів до роботи за новим Державним стандартом  початкової загальної освіти з 1 вересня 2018 року на базі Шосткинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Шосткинської міської ради 8 листопада 2017 року відбувся регіональний навчальний семінар за темою: «Упровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти».

         Учасниками семінару стали учителі початкових класів кваліфікаційних категорій «спеціаліст вищої категорії», «спеціаліст І категорії» міста Шостка, які  у 2017-2018 навчальному році будуть працювати в перших класах.

         З теоретичними засадами Нової української школи та проектом Державного стандарту початкової загальної освіти познайомили присутніх старші викладачі кафедри дошкільної та шкільної освіти Зоя Декунова та Алла Лавська. Психологічну готовність учителя початкових класів до роботи в Новій українській школі розкрила у своєму виступі викладач кафедри психології  Ольга Василега.

Під час тренінгових занять, проведених тренерами Зоєю Декуновою, Аллою Лавською, учасники семінару мали можливість «проектувати» ефективне освітнє середовище, планувати інтегроване навчання через тематичний та діяльнісний підходи.

З досвіду роботи про організаційну структуру планування на основі модельної програми познайомила присутніх на майстер-класі Наталія Чернишова, заступник директора з навчально-виховної роботи Шосткинської спеціалізованої школи І ступеня Шосткинської міської ради.

Практику проведення «ранкових зустрічей» продемонстрували вчителі Шосткинської спеціалізованої школи І ступеня Шосткинської міської ради – учасники пілотного проекту Олена Мелькуновата та Людмила Мозгова.

Учасники семінару мали можливість обговорити актуальні проблеми початкової освіти в контексті реформування Нової української школи, отримати відповіді на запитання та намітити план реалізації ідей Нової української школи в освітній процес.