Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

Професійне самовизначення – перша сходинка до успішного майбутнього

Державний професійно-технічний навчальний заклад «Недригайлівське вище професійне училище» – запорука успішної професійної кар’єри. Під таким гаслом 10 листопада відбувся День відкритих дверей у закладі. Саме після цієї події більшість абітурієнтів приймають остаточне рішення: вступати чи ні в обраний ними навчальний заклад.  Училище  зустрічало  безліч  гостей, серед яких випускники не лише шкіл Недригайлівського, а й Білопільського, Липоводолинського, Лебединського районів у кількості 218 осіб.

Програма заходу передбачала:

екскурсію в навчальному закладі, гуртожитку, лабораторіях, залах для занять спортом;

презентацію професій, за якими здійснюється підготовка кваліфікованих робітників в училищі;

майстер-класи для майбутніх абітурієнтів «Я це зможу зробити»;

концертну програма, підготовлену учнями училища «Зроби свій вибір».

Під час огляду аудиторій теоретичного навчання, лабораторій, майстерень учні отримали інформацію щодо умов навчання в закладі.

Гості переконалися, що сьогодні училище є сучасним закладом освіти. Цього року йому виповнилося 37 років. За роки існування училище випустило більше 9 тисяч кваліфікованих робітників для сільського господарства району, області і регіону. Училище має сучасну матеріально-технічну базу, яка включає 20 навчальних кабінетів, 8 майстерень та лабораторій, два комп’ютерні класи, спортивне містечко. Для приїжджих є безкоштовний гуртожиток з усіма зручностями. Про все це говорив на офіційній частині в актовій залі заступник директора з навчально-виховної роботи Володимир Мірошніченко.

Ми впевнені, що гості училища отримали задоволення від свята і на наступний навчальний рік стануть не гостями, а першокурсниками вищого професійного училища.