Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

Закриття зміни у Державному позашкільному оздоровчому закладі санаторного типу «Ровесник»

Закінчилася 14 листопада 2017 року оздоровча зміна реабілітаційно-дозвіллєвого спрямування «Сім чудес острова «Дивограй»» у Державному позашкільному оздоровчому закладі санаторного типу «Ровесник».

Насичений подіями 21 день, 146 дітей учасників АТО з усіх куточків Сумщини та Херсонщини,  креативні вихователі, турботливі медичні працівники – ось формула яскравого відпочинку в «Ровеснику». 

Протягом  оздоровчої  зміни в закладі вирувала  атмосфера творчості, відпочиваючі мали  змогу не лише бути слухачами, глядачами, а й стати творцями загального чи загонового свята. Кожен день, як барви веселки, був цікавим, наповненим новими зустрічами, новими враженнями,   розвагами та екскурсіями. Творчі майстер-класи, арт-майстерні зустрічі з артистами Сумської обласної філармонії, релаксація і медитація, психологічні тренінги працівників психологічної служби Департаменту освіти і науки  допомагали  дітям позбавитися емоційної напруги, набути відчуття психологічного комфорту. Паралельно з розважальними заходами у «Ровеснику» проводилась ґрунтовна спортивно-масова робота: чемпіонати  із шахів, футболу, тенісу, спортивні ігри та свята. Також діти долучилися до Всеукраїнського проекту Олімпік Лаб за участю провідних атлетів-олімпійців Сумщини. Усіх переможців конкурсів та змагань на святковому закритті зміни було відзначено грамотами та призами. А ще кожна дитина отримувала повний спектр оздоровчих послуг: бальнеотерапію, вітамінотерапію, фітотерапію, масаж, заняття лікувальною фізкультурою. Усе в комплексі дало значний результат для покращення загального стану здоров’я дітей.