Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

Сумщина: змагання з баскетболу для дітей з особливими потребами

На базі Косівщинської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату 15 листопада 2017 року відбулися змагання з баскетболу, які входять до програми XІІ обласної Олімпіади «Сяйво надій» для дітей з особливими потребами.

У змаганнях взяли участь команди спеціальних загальноосвітніх шкіл-інтернатів Сумської області. Юні баскетболісти продемонстрували яскраву та злагоджену гру, боротьбу за кожен м’яч, щоб отримати переможні медалі та очки до загальнокомандного заліку Олімпіади для команди навчального закладу, за який вони виступають.

За підсумками змагань п’яте місце посіла команда Лебединської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату (директор Удод А.В.), четверте місце в оманди Глинської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату (директор Крикун С.М.), третє місце здобула команда Улянівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату (директор Пінчук Т.І.), друге місце завоювала команда Конотопської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату (директор Дрига П.Я.), а перемогу святкувала команда Косівщинської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату (директор Шевченко Ю.М.).

Команди, що вибороли І, ІІ та ІІІ місця, нагороджено грамотами і медалями, а команду-переможницю – кубком.