Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

Стартували ХV обласні змагання юних «акул пера»

Для команд юних журналістів Сумщини, що вже п’ятнадцятий рік поспіль збираються на свої професійні змагання, 17 листопада 2017 року гостинно відкрила двері Сумська гімназія № 1. Популярність турніру серед учнівської молоді щороку зростає, адже вагомішою стає і професія журналіста, особливо в часи розбудови демократичного суспільства. Дванадцять команд закладів освіти області підготувалися до інтелектуальних змагань.

З вітальним словом та побажаннями миру й злагоди, натхнення, особистих здобутків та перемог до юних майстрів публіцистики звернулися Лариса Павловська, начальник відділу дошкільної, загальної середньої освіти Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, Тетяна Дрига, заступник начальника управління освіти і науки Сумської міської ради та голова журі Володимир Садівничий, доцент кафедри журналістики та філології Сумського державного університету, регіональний експерт Інституту демократії імені Пилипа Орлика. Безцінну підтримку турніру юних журналістів надає управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації та його керівник Дмитро Лантушенко.

Щирі слова подяки лунали гостинним господарям – Сумській гімназії № 1, бо за відгуками учасників, які вже не вперше виборюють нагороди в цих стінах, та високоповажного журі, яке складається із професіоналів найвищого ґатунку, – атмосфера турніру неймовірно позитивна. Яскраві художні номери підготували для присутніх вихованці закладу.  Ідейним натхненником, берегинею турніру юних журналістів є заслужений журналіст України Алла Федорина.

В атмосфері дружнього суперництва відбулося знайомство команд і жеребкування. У цей же день юні «акули пера» зійшлися в перших іграх чвертьфіналу. Сподіваємося, що завдяки ХV обласному турніру юних журналістів імені Геннадія Петрова засяють нові зірки на сучасному медіапросторі!