Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

Шляхи вдосконалення роботи гуртків спортивно-технічного профілю

На базі Глухівського міського центру позашкільної освіти 17-18 листопада 2017 року відбувся обласний семінар для керівників гуртків авіа- та ракетомодельного спорту з теми «Шляхи вдосконалення роботи гуртків спортивно-технічного профілю».

В обговоренні теми семінару взяв участь 21 педагог із 12 закладів позашкільної освіти.

Під час заходу завідувач науково-технічного відділу комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю Сергій Статівка інформував присутніх про стан, загальні тенденції та актуальні завдання розвитку авіа- та ракетомодельного спорту в Україні та в області, проаналізував участь команд у масових заходах усіх рівнів з авіа- та ракетомодельного спорту, акцентував на проблемах, досягненнях та перспективах.

У ході роботи секції авіамоделювання Микола Коломієць ознайомив присутніх із рішеннями Всеукраїнського семінару. Керівники гуртків обговорили питання організації та проведення змагань з технічних видів спорту, програмно-методичного забезпечення навчально-виховного процесу, правила проведення обласних та всеукраїнських змагань.

На секції ракетомоделювання Юрій Гапон проаналізував особливості підготовки обласних змагань учнівської молоді з ракетомодельного спорту, умови проведення змагань, відбувся обмін досвідом з виготовлення моделей.

Учасники семінару опрацювали нагальні проблеми та питання по кожному з напрямків роботи, відбувся конструктивний та дієвий взаємообмін актуальною інформацією, висвітлено специфіку організації, місця проведення обласних змагань учнівської молоді з авіа- та ракетомодельного спорту, основні вимоги до класів моделей.