Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

Срібло на Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE»

З 30 листопада по 2 грудня 2017 року в м. Київ відбувся Всеукраїнський конкурс професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE», покликаний сприяти зростанню престижності робітничих професій, розвитку професійної освіти шляхом гармонізації кращих практик і професійних стандартів.

Конкурс WorldSkills – це своєрідні олімпійські ігри для учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти, а також молодих кваліфікованих робітників і фахівців у віці від 18 до 22 років, що проводяться кожні два роки в міжнародному форматі за 6 секторами світової економіки.

У змаганнях із 6 компетенцій конкурсу брала участь команда Сумської області, до складу якої увійшли:

Владислав Савченко, учень державного професійно-технічного навчального закладу «Сумський центр професійно-технічної освіти», у професійній компетенції «Зварювальні роботи»;

Діана Фоменко, учениця державного професійно-технічного навчального закладу «Сумський центр професійно-технічної освіти з дизайну та сфери послуг», –«Технологія моди»;

Марина Марочкіна, учениця державного професійно-технічного навчального закладу «Сумське вище професійне училище будівництва і дизайну», – «Перукарське мистецтво»;

Аліна Бровкіна, учениця державного навчального закладу «Сумський хіміко-технологічний центр професійно-технічної освіти», – «Кондитерське мистецтво»;

Ганна Кутузова, учениця державного навчального закладу «Глухівське вище професійне училище», – «Кулінарне мистецтво»;

Андрій Литовченко, майстер державного навчального закладу «Сумське міжрегіональне вище професійне училище», – «Облицювальні роботи».

         За професіоналізм із компетенції «Кондитерське мистецтво» срібною медаллю нагороджено Аліну Бровкіну, ученицю державного навчального закладу «Сумський хіміко-технологічний центр професійно-технічної освіти».

Із заслуженою нагородою вітаємо Аліну Бровкіну та Ірину Северин, Альону Михайльченко, майстрів виробничого навчання з професії «Кондитер» державного навчального закладу «Сумський хіміко-технологічний центр професійно-технічної освіти», які підготували ученицю до участі в конкурсі. Бажаємо і надалі креативних рішень, творчих успіхів та підкорення професійних вершин!

Участь команди в конкурсі дала можливість не тільки презентувати власні здобутки, але й відкрити нове та обмінятися досвідом.