Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

АКТИВНО СТЕЖИТИ ЗА ЗМІНАМИ В НОРМАТИВНО-ПРАВОВОМУ ЗАБЕЗПЕЧЕННІ ГАЛУЗІ ТА ВЧАСНО РЕАГУВАТИ НА НОВОВВЕДЕННЯ

Новації освітньої галузі, шляхи вирішення актуальних питань, особливості впровадження нових освітніх технологій, специфіку інформатизації освітнього процесу обговорювали на засіданні колегії Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації 27 грудня 2017 року.

Модерувала захід голова колегії, директор Департаменту освіти і науки Вікторія Гробова, яка акцентувала увагу присутніх на вагомості забезпечення безпеки учасників освітнього процесу, збереження їх життя та здоров’я як найвищої цінності суспільства. Куратор освітньої галузі Сумщини також наголосила на потребі вдосконалення процесу впровадження заходів з реалізації якісної освіти для дітей з особливими потребами. «Ми повинні активно стежити за змінами в нормативно-правовому забезпеченні галузі та вчасно реагувати на нововведення»,  – підсумувала Вікторія Гробова.

Пріоритетним напрямом реалізації державної освітньої політики є інформатизація сучасних закладів освіти. Учасникам засідання презентували специфіку модернізації освітніх технологій, які піднімуть освітній процес на якісно новий рівень, та всі тонкощі їх упровадження. Інформатизація передбачає відкритість та прозорість діяльності закладу, зокрема її висвітлення на офіційних веб-ресурсах. Як наголосила директор Департаменту освіти і науки, сайти – це обличчя, своєрідний паспорт навчального закладу, тому їх функціонування, систематичне оновлення та інформаційна наповненість є вагомим завданням, що потребує якнайшвидшого вирішення.