Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

ДНІ, КОЛИ МИ ВСІ СТАЄМО МАЛЮКАМИ


У дні, коли крізь освітлені вікна домівок виглядають прикрашені лісові красуні, підморгуючи кольоровими вогниками, коли ялинковим ароматом пахне навкруги, усі, і дорослі й діти, стаємо в душі малюками, які чекають  приходу Діда Мороза з мішком подарунків. І неважливо, що ми давно не віримо в цього сивого дідуся, щороку намагаємося створити веселий святковий настрій не тільки вдома, але й на роботі.

Учні та працівники Роменського вищого професійного училища теж вирішили підтримати атмосферу новорічних свят, узявши участь у конкурсі-виставці новорічно-різдвяних композицій «Хай рік новий, Різдво Христове, Вам подарують дні казкові…».

Завдяки фантазії, винахідливості, старанню рук юних майстрів хол училища на першому поверсі перетворився на справжнє казкове диво. Усюди миготіло, блищало, переливалося яскравими барвами розмаїття новорічних прикрас. Було представлено  безліч композицій. Відвідувачі виставки на деякий час поринули в чарівний світ, створений творчою уявою та фантазіями молоді. Назви композицій говорять самі за себе: «Зимова казка», «Рік рожевих мрій», «Різдвяний вінок», «Новорічний візерунок».

Приваблювали оригінальністю та красою зроблені з різноманітних матеріалів роботи, неможливо було відвести погляд від різдвяних віночків та ялинок, підсвічників, свічок, листівок, ялинкових прикрас та інших новорічних виробів. Усього не перелічити. Яскравість та оригінальність новорічних «шедеврів» вабила до себе всіх присутніх, створюючи неповторні передсвяткові новорічні відчуття.