Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

ВІДЧУТИ МАГІЮ ЗИМИ НА СМАК

Як тільки настає зима, усіх охоплює інтуїтивне, ледь помітне відчуття дива навкруги, воно в людських посмішках, у гомоні черг супермаркетів, у кожній танцюючій сніжинці, його магію ти смачно вдихаєш із морозним повітрям! Новорічні ранки, концерти, вистави – це теж яскрава частина зимової казки.

Повне неймовірних подій і здійснених бажань святкове мереживо напередодні Нового року створили в державному професійно-технічному навчальному закладі «Роменське вище професійне училище» активісти учнівського самоврядування та профспілковий комітет закладу.

 Коли діти дорослішають, дуже важливо зуміти зберегти в їх серцях віру в чудеса. А Новий рік – це свято, коли вони трапляються щосекунди. Усі з нетерпінням чекали цього дня, коли завітає чарівна Новорічна казка з Дідом Морозом, Снігуронькою, подарунками, яскраво-казковим святом та, звичайно ж, веселими піснями, іграми та жартами біля ялинки. Чекали й дочекалися!

Красива казка, чарівна атмосфера добра, море посмішок, музики, рим і новорічних танцювальних ритмів, радісні очі малюків, щасливий сміх…Сподіваємося, що цей святковий настрій залишиться в учасників заходу на цілий рік!