Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

СУМЩИНА Є ЛІДЕРОМ СЕРЕД ОБЛАСТЕЙ УКРАЇНИ З ОСВОЄННЯ ДЕРЖАВНОЇ СУБВЕНЦІЇ НА НОВУ УКРАЇНСЬКУ ШКОЛУ

Про лідерські позиції Сумщини зазначила радник Міністра освіти і науки України Іванна КОБЕРНІК

«Як ви всі знаєте, держава (Кабінет Міністрів за ініціативою МОН) ще в квітні виділила 1 мільярд гривень на новий освітній простір для Нової початкової школи. Області витратили ці кошти дуже нерівномірно, є лідери, а є відверті аутсайдери, в яких кошти просто лежать на рахунках, замість бути потраченими на покращення умов навчання наймолодших школярів. Бо за роки безгрошів’я місцеві влади розучилися витрачати кошти, – написала Іванна КОБЕРНІК у фейсбуці. – Як ви думаєте, яка область є лідером з освоєння державної субвенції на Нову українську школу? Багатий Київ? Благополучні промислові регіони? Ніколи не вгадаєте. Найбільше коштів розподілила і витратила лише одна область – Сумська».

Директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторія ГРОБОВА зазначила, що готуватись до успішної реалізації реформи область розпочала ще з осені минулого року, а результати не змусили себе чекати завдяки консолідації зусиль на регіональному та місцевому рівнях.

«З державної субвенції нам перепало 25 мільйонів 224,8 тисяч гривень. Загалом наша область вже освоїла 36 мільйонів 430,9 тисяч гривень – це кошти держсубвенції та додаткового співфінансування міст, районів та ОТГ. Вдалося це завдяки тому, що місцеві бюджети пішли назустріч реформі, і органи місцевого самоврядування оперативно виділили додаткові кошти для співфінансування. Область закупила дидактичних матеріалів на суму понад 10 мільйонів гривень; меблів – на таку ж суму; комп’ютерного обладнання – на 5 мільйонів 45 тисяч гривень», – інформувала куратор освітньої галузі Сумщини.

Досягнення області прокоментував очільник Сумщини Микола КЛОЧКО. «Працюємо на результат проекту Нова українська школа без зайвого піару», – написав голова облдержадміністрації, поділившись новиною в соцмережах.

За матеріалами офіційного веб-сайту Сумської обласної державної адміністрації