Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

ШКОЛЯРІ СУМЩИНИ ПРОДЕМОНСТУРВАЛИ ВПРАВНІСТЬ У ЗМАГАННЯХ З УСНОГО РАХУНКУ ПРАГЛІМІНЕ

Підбито підсумки обласного (очного) фіналу змагань усного рахунку Прангліміне (естонсько-український проект «Міксіке»), що відбувся на базі комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

За результатами п’ятдесятихвилинних змагань в онлайн-режимі переможцями у вікових категоріях стали:

 «1-3 класи»:

Любивий Вадим, учень 2 класу Комунальної організації (установа, заклад) «Шосткинська спеціалізована школа І ступеня № 13 Шосткинської міської ради Сумської області», результат – 11 866 балів (І місце);

Сивокінь Даниїл, учень 2 класу Комунальної організації (установа, заклад) «Шосткинська спеціалізована школа І ступеня № 13 Шосткинської міської ради Сумської області», результат – 9 063 бали (ІІ місце);

Жинжер Єлисей, учень 3 класу Комунальної організації (установа, заклад) «Шосткинська спеціалізована школа І ступеня  № 13 Шосткинської міської ради Сумської області», результат – 5 648 балів (ІІІ місце);

«4-6 класи»:

Богославський Ярослав, учень 4 класу Комунальної організації (установа, заклад) «Шосткинська спеціалізована школа І ступеня  № 13 Шосткинської міської ради Сумської області, результат – 11 833 бали (І місце);

Коряк Давид, учень 6 класу Сумської гімназії № 1 м. Суми, результат – 9 872 бали (ІІ місце);

Гмирко Дарія, учениця 4 класу Комунальної організації (установа, заклад) «Шосткинська спеціалізована школа І ступеня  № 13 Шосткинської міської ради Сумської області, результат – 8 078 балів (ІІІ місце);

«7-11 класи дівчата»:

Коломієць Анастасія, учениця 8 класу Конотопської гімназії Конотопської міської ради», результат – 10 539 балів (І місце);

Петренко Анастасія, учениця 8 класу Комунальної організації (установа, заклад) «Шосткинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8 Шосткинської міської ради Сумської області», результат – 9 974 бали (ІІ місце);

Недайхліб Марія, учениця 10 класу Комунальної установи Сумська спеціалізована школа I-III ступенів № 9 м.Суми, результат – 6 677 балів (ІІІ місце);

«7-11 класи хлопці»:

Щебетун Руслан, учень 7 класу Опорного навчального закладу «Хмелівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Роменської районної ради, результат – 16 165 балів (І місце);

Голуб Максим, учень 10 класу Комунальної організації (установа, заклад) «Шосткинський навчально-виховний комплекс: спеціалізована школа І-ІІ ступенів – ліцей Шосткинської міської ради Сумської області», результат – 13 292 бали (ІІ місце);

Хомік Єгор, учень 9 класу Конотопської гімназії Конотопської міської ради,  результат – 13 247 балів (ІІІ місце);

«Сеньйори»:

Кибенко Михайло, учитель Комунальної організації (установа, заклад) «Шосткинська загальноосвітня школа I-III ступенів № 5» Шосткинської міської ради, результат – 13 290 балів (І місце);

Щебетун Віктор, учитель Опорного навчального закладу «Хмелівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Роменської районної ради, результат – 13 022 бали  (ІІ місце);

Слєдзєвський Юрій, учитель Тростянецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5 Тростянецької районної ради, результат – 10 407 балів (ІІІ місце);

«Сеньйорити»:

Вакуленко Олена, учитель Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради, результат – 10 664 бали (І місце);

Мучарова Людмила, учитель Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Охтирської міської ради,  результат – 9 009 балів (ІІ місце);

Кутняк Ірина, учитель Комунального закладу Сумської обласної ради Глухівський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою, результат – 5 862 бали (ІІІ місце).

Для участі в Національному фіналі змагань усного рахунку Прангліміне (естонсько-український проект «Міксіке»), який відбудеться на початку березня 2019 року в комунальному закладі Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, запрошуються фіналісти відповідно до списку:

 

№ з/п

ПІБ

Район/місто

Заклад загальної середньої освіти

Вікова категорія

1

Любивий Вадим

м.Шостка

Комунальної організації (установа, заклад) «Шосткинська спеціалізована школа І ступеня

№ 13 Шосткинської міської ради Сумської області»

учень 2 класу

2

Сивокінь Даниїл

м.Шостка

Комунальна організація (установа, заклад) «Шосткинська спеціалізована школа І ступеня

№ 13 Шосткинської міської ради Сумської області»

учень 2 класу

3

Демянчук

Ілля

м.Ромни

Роменська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 ім. акад. А.Ф. Йоффе Роменської міської ради

учень 1 класу

4

Богославський Ярослав

м.Шостка

Комунальна організація (установа, заклад) «Шосткинська спеціалізована школа І ступеня 
№ 13 Шосткинської міської ради Сумської області

учень 4 класу

5

Коломієць Анастасія

м.Конотоп

Конотопська гімназія Конотопської міської ради

учениця

8 класу

6

Щебетун Руслан

Роменський район

Опорний навчальний заклад «Хмелівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа      І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Роменської районної ради

учень 7 класу

7

Голуб

Максим

м.Шостка

Комунальна організація (установа, заклад) «Шосткинський навчально-виховний комплекс: спеціалізована школа І-ІІ ступенів – ліцей Шосткинської міської ради Сумської області

учень 10 класу

8

Хомік

Єгор

м.Конотоп

Конотопська гімназіяКонотопської міської ради

учень 9 класу

9

Кибенко Михайло

м.Шостка

Комунальна організація (установа, заклад) «Шосткинська загальноосвітня школа

I-III ступенів № 5» Шосткинської міської ради

учитель

10

Вакуленко Олена

м.Суми

Сумська спеціалізована школа          І-ІІІ ступенів

№ 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради

учитель