Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

УСПІШНЕ СКЛАДАННЯ ЗНО ДАЄ МОЖЛИВІСТЬ ДИТИНІ НАВЧАТИСЯ, ТАМ ДЕ ВОНА ХОЧЕ, І РЕАЛІЗУВАТИ СЕБЕ В УЛЮБЛЕНІЙ СПРАВІ

На цьому наголосив директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександр СИДОРЕНКО під час традиційної обласної серпневої конференції педагогічних працівників «Від мети НУШ до нової якості освіти»

Посадовець зазначив, що аналізувати рівень складання ЗНО учнями кожній області слід не тільки опираючись на статистичні результати, а приділяючи особливу увагу ґрунтовній аналітиці. 

«Найголовніше, що всі педагогічні колективи Сумщини працювали професійно, самовіддано, ефективно і зробили все те, що від них залежало на цьому етапі – на етапі 2018/2019 навчального року. Хочу щоб на всіх освітянських заходах знайшли слова подяки кожному вчителю», – зазначив Олександр Сидоренко. Він також  інформував учасників заходу, що Сумський державний університет за рейтингом всесвітньої системи «ВебМетрікс» вийшов на перше місце в Україні, обійшовши навіть провідні виші Києва.

Директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти також проаналізував показники складання зовнішнього незалежного оцінювання всіх учасників ЗНО на Сумщині, акцентувавши увагу на основних складових та критеріях.