Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

З ПОЧАТКОМ НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ!

ДОРОГІ ДІТИ, УЧНІВСЬКА ТА СТУДЕНТСЬКА МОЛОДЬ! ШАНОВНІ ОСВІТЯНИ, БАТЬКИ!

Щиро вітаю вас із початком нового 2019/2020 навчального року і Днем знань! Це особливе свято, завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою. У цей день якось по-іншому сприймаєш оточуючу дійсність, урочистіше звучить музика, теплішими стають слова привітань i кожне людське серце, хвилюючись, відгукується на заклик першого дзвінка. Це свято сповнене сподівань на успішний для кожної дитини, педагога, освітянина новий навчальний рік та великі звершення в освітньому процесі.

Тож нехай 2019/2020 навчальний рік стане для вас періодом яскравих успіхів та особистісних досягнень.

По-особливому хочу привітати вчителів, які роблять свої перші кроки на нелегкій, однак сповненій неймовірних вражень та вічних дитячих пригод, педагогічній ниві. Освітянська родина Сумщини поповнюється талановитими молодими педагогами. Ви обрали одну з найпочесніших, найвеличніших і найвідповідальніших справ: педагог – це не просто професія, це спосіб життя. Відтепер доля зовсім маленьких та молодих особистостей – у ваших умілих руках, саме від вашого педагогічного таланту, душевної глибини, покликання серця залежить, яким буде майбутнє як кожного вашого учня зокрема, так і нашої області та країни в цілому.

Шановні освітяни, ви відкриваєте для дітей двері Нової української школи, долучаєтесь до історії створення нового рівня освіти в Україні, ваша творчість стане цеглинкою в розбудові якісно нового освітнього простору. Тож нехай ваша професійна доля розквітає успіхами ваших учнів, рясніє найвищими педагогічними та учнівськими досягненнями, віддзеркалює золотом всеукраїнських та світових нагород. Нехай ваші знання, особливий погляд на оточуючу дійсність, творча майстерність та безмежна любов до людей проростають вічним зерном у дитячих серцях!

Зичу всім по-справжньому креативної та цікавої діяльності в новому навчальному році!