Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

ПРОДОВЖУЄТЬСЯ РОБОТА НАД СТВОРЕННЯМ НОВОГО ОСВІТНЬОГО СЕРЕДОВИЩА

Департаментом освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації 03.09.2019 проведено селекторну нараду у форматі відео-конференції з питань роботи в новому навчальному році та використання коштів державних субвенцій. На прямому зв’язку перебували керівники, головні бухгалтери органів управління освітою.

Керівникам органів управління освітою було поставлено завдання освоїти кошти державної субвенції на придбання меблів, дидактичних матеріалів, мультимедійного обладнання для Нової української школи, придбання персональних комп’ютерів, засобів навчання та обладнання для кабінетів природничо-математичних предметів, послуг з доступу до Інтернету.

Під час обговорення проаналізовано використання коштів державних субвенцій та дано доручення до кінця тижня провести оплату за обладнання, яке вже завезено в заклади освіти, та співпрацювати з постачальником щодо якнайшвидшої доставки товарів відповідно до укладених договорів.

Також акцентовано увагу на те, що в області продовжується робота щодо створення нового освітнього середовища в закладах загальної середньої освіти для впровадження компетентнісного навчання.