Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

РОБОТА ЩОДО СТВОРЕННЯ НОВОГО ОСВІТНЬОГО СЕРЕДОВИЩА В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ ТРИВАЄ

Під головуванням директора Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторії ГРОБОВОЇ 06.09.2019 проведено чергову відеоселекторну нараду для керівників, головних бухгалтерів органів управління освітою з питань роботи в новому навчальному році та використання коштів державних субвенцій.

У ході наради обговорено питання використання коштів державних субвенцій на придбання меблів, дидактичних матеріалів, мультимедійного обладнання для Нової української школи, персональних комп’ютерів, засобів навчання та обладнання для кабінетів природничо-математичних предметів, послуг з доступу до Інтернету. Наголошено про необхідність використання державної субвенції для дітей з особливими освітніми потребами відповідно до цільового призначення.

Під час обговорення акцентовано увагу на питанні розвитку психологічної служби області та створенні належних умов праці для фахівців служби.

Також проаналізовано питання отримання органами управління освітою підручників для учнів 6 та 11 класів з обласної книжкової бази та вчасної доставки їх до закладів освіти.

Робота щодо створення нового освітнього середовища в закладах освіти області триває.