Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

Учень Сумської ЗОШ – один з переможців Всеукраїнського конкурсу «Україна та НАТО: сучасний погляд української молоді»

Сумщина – земля багата своєю історією, легендарними й успішними звершеннями. Свій неповторний внесок в альманах досягнень рідного куточка землі зробив учень 11 класу Комунальної установи Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 10 ім. Героя Радянського Союзу О. Бутка Назаренко Олексій – один з переможців Всеукраїнського конкурсу фото-, відеоробіт «Україна та НАТО: сучасний погляд української молоді».

Національна телекомпанія України (Перший національний) 09 лютого 2017 року провела зйомки за місцем навчання переможця з метою підготовки програми «Що ми знаємо про НАТО?», зокрема, висвітлення оригінальних ідей та поглядів талановитої учнівської молоді на актуальні теми та проблеми сьогодення, формування громадського світогляду та позицій юних українців щодо НАТО.

Під час невимушеної розмови Назаренко Олексій розповів про те, чому він вирішив взяти участь у цьому конкурсі, як виникла ідея створення роботи, що принесла йому успіх, подякував за допомогу батькам, учителям, учням.

Відеозйомка відбулася за участю директора Департаменту освіти і науки Олени Попової, яка  акцентувала увагу присутніх на проблемах національної безпеки, соціального партнерства, культурної співпраці. Олена Іванівна висловила слова вдячності учням та вчителям за самовіддану працю, побажала успіхів і нових творчих звершень.