Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

Микола Клочко вручив іменні стипендії школярам та вихованцям закладів професійно-технічної освіти

У Сумській області запроваджено систему підтримки органами місцевої влади обдарованої учнівської молоді у вигляді стипендій голови Сумської обласної державної адміністрації, районних державних адміністрацій, міських виконкомів.

Голова Сумської обласної державної адміністрації Микола Клочко 14.02.2017 вручив іменні стипендії 45 найкращим учням, які виявили й розвивають свій  високий потенціал в освіті, спорті, громадському і творчому житті.

«Сьогодні мені приємно вшановувати тих, хто зробив свій неповторний внесок в альманах досягнень Сумщини. Це учнівська еліта Сумської області – талановита молодь, яка знає нелегку ціну знань і перемоги, завжди рухається в ногу з часом, а інколи й на крок попереду», – зазначив у своєму виступі Микола Клочко.

Вітаючи стипендіатів, очільник області згадав і свої учнівські та студентські роки, побажав молоді Сумщини постійного самовдосконалення, успішної реалізації творчих планів та ідей заради підняття іміджу рідної Сумщини і України.

Учень Сумської загальноосвітньої школи № 21 Владислав Півень подякував за увагу влади до молоді словами Бенджаміна Франкліна «Інвестиції у знання дають найбільші дивіденди. Приємно, що ви дбаєте про розвиток наукового потенціалу Сумщини. Ми ж, у свою чергу, обіцяємо працювати в Україні, на Україну і заради України».

Із цими словами погодилися й інші стипендіати,  кожен з яких уже сьогодні має чим гордитися, є переможцем, віримо, що й надалі їх чекають тільки успішні висоти.