Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

Роль співпраці в освітянській справі неможливо переоцінити

Про вагоме значення співпраці між педагогами і батьками, усвідомлення останніми своєї відповідальності і ролі в освітньому процесі говорили під час четвертого дня роботи тренінгу з питань упровадження проекту Державного стандарту початкової загальної освіти.

Учасники заходу опрацьовували питання підготовки вчителів до першої зустрічі з батьками, визначали переваги партнерства в освітньому процесі, а також особливості оцінювання навчальних досягнень учнів. Учителі долучилися до онлайн спільноти на платформі Нової української школи.

Усі тонкощі реалізації дослідно-експериментальної роботи з теми «Реалізація інтегрованого підходу в початковій освіті в контексті Концепції Нової української школи» було висвітлено в рамках роботи «круглого столу». У ході обговорення зазначеного питання ректор Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Юрій Нікітін наголосив на  неможливості досягнення успіху без тісної взаємодії між учителями, керівниками шкіл області, науковцями, методистами інституту та працівниками Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації.