Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

Самобутній світ українського дошкілля

Сьомий рік поспіль дошкільників України збирає професійне свято –  Всеукраїнський день дошкілля. З нагоди свята 22 вересня 2017 року відбулися урочисті заходи в Київському палаці дітей та юнацтва, які об’єднали представників дошкільної освіти з усіх куточків нашої держави. Сумську область представляла делегація у складі 25 осіб, яку очолювала директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторія Гробова.

Урочистості відкрила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, привітавши працівників дошкільних навчальних закладів із Всеукраїнським днем дошкілля, подякувавши педагогам за їх відданість своїй справі, любов до  вихованців.

Під час проведення святкової частини кращих представників освітньої галузі нагороджено почесними відзнаками Міністерства освіти і науки України та дипломами лауреатів Всеукраїнських фестивалів, що проводилися МОН України у 2017 році.

Змістовними та цікавими були виставки методичної літератури, посібників, майстер-класи і тренінги науковців, педагогів-дошкільників, презентація сучасного обладнання «Нове освітнє середовище для щасливого навчання дітей». Учасників свята вітали творчі дитячі колективи.

Від Сумщини в заході також узяли участь провідний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої освіти Департаменту освіти і науки Ніна Ганжа, методист з дошкільної освіти навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та  професійного розвитку Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Лариса Міщенко, викладач кафедри дошкільної та шкільної освіти Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Вікторія Лобода.