Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Для проходження зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови 07.07.2020 зареєструвалося 2 367 осіб. Участь у тестуванні взяли 2 083 особи (87,7%).

Функціонувало 12 пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання: 9 – на базі закладів загальної середньої, фахової передвищої, вищої освіти у м. Суми, 3 – на базі закладів загальної середньої, фахової передвищої освіти у м. Шостка.

АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ РОЗВИТКУ ГАЛУЗІ «ОСВІТА» РОЗГЛЯНУТО НА ЗАСІДАННІ КОЛЕГІЇ ДЕПАРТАМЕНТУ ОСВІТИ І НАУКИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ


На засіданні колегії 30 червня 2020 року, що відбулася в онлайн-режимі, освітяни області обговорили актуальні питання розвитку галузі «Освіта», а саме: про виконання Закону України «Про дошкільну освіту» в Білопільському та Липоводолинському районах; про роботу органів управління освітою Краснопільської, Недригайлівської селищних рад, м. Суми щодо організації діяльності закладів позашкільної освіти із забезпечення рівного доступу до позашкільної освіти дітей та учнівської молоді; про стан ведення діловодства в органах управління освітою Охтирського району та Бездрицької об’єднаної територіальної громади.

ЗНО в умовах карантину

Гробова Вікторія Павлівна, директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, про ЗНО в умовах карантину

КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ - ОСНОВНИЙ ЗАКОН

На Сумщині 28 червня урочисто відзначили одне з найголовніших державних свят – День Конституції України.

До участі у святкових заходах долучилася директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторія ГРОБОВА.

З ДНЕМ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ!

ШАНОВНІ ДЕРЖАВНІ СЛУЖБОВЦІ! Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем державної служби!

Люди, які обирають державницьку діяльність, заслуговують на глибоку повагу, адже на їхніх плечах нелегка ноша відповідальності за добробут та майбутнє нашого народу. Ви є опорою країни у функціонуванні всіх гілок влади.

Щиро дякую державним службовцям, зокрема, тим, які працюють в освітній галузі, за належне виконання повсякденної копіткої роботи, адже саме на ваші плечі покладено важливу, почесну, благородну і відповідальну функцію –  всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.

Subcategories