Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

Знову на розгляді освітні процеси об’єднаних територіальних громад

Департамент освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації спільно із Сумським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти продовжують проведення семінарів-практикумів для керівників структурних підрозділів та директорів опорних закладів освіти з питань освіти місцевих рад (об’єднаних територіальних громад). Чергова зустріч відбулася 28 листопада 2017 року.

Розпочався семінар із розгляду питань співпраці опорних закладів освіти із закладами вищої освіти області. Представники провідних вишів надали інформацію про заходи, що сприяють вирішенню нагальних питань, які виникають у керівників об’єднаних  територіальних громад, закликали учасників семінару активніше працювати із пропозиціями університетів Сумщини.

На семінарі розглянуто практичні питання, від чіткості й конкретності розробки яких залежить безпека життя всіх учасників освітнього процесу. Про забезпечення виконання правил техніки безпеки в закладах освіти доповідали Анна Ришкова, головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої освіти Департаменту освіти і науки Сумської облдержадміністрації, та Олександр Прядко, інженер з охорони праці Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Сумській області.

Про стан організації харчування в закладах освіти інформували Світлана Бирченко, головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої освіти Департаменту освіти і науки Сумської облдержадміністрації, Віталій Крючков, начальник відділу безпечності харчових продуктів Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області, Валентина Фролова, головний спеціаліст відділу безпеки середовища життєдіяльності Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області. Присутні висловили бажання провести семінари за участю спеціалістів Держпродспоживслужби для безпосередніх виконавців робіт – медичних працівників, працівників їдалень та обслуговуючого персоналу навчальних закладів.

Директор Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю Лариса Тихенко наголосила на організації позашкільної роботи в новостворених об’єднаних територіальних громадах. Алла Метейко, методист з хімії навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Комунального закладу  Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, розповіла, яким має бути обладнання кабінетів природничого циклу.

Учасники заходу обмінялися контактами з виступаючими та обговорили перспективи подальшої співпраці, необхідної для активного упровадження реформи децентралізації на місцях, а також для швидкого упровадження новацій Нової української школи в навчальні заклади об’єднаних територіальних громад.

Роз'яснення закону щодо тендера для шкіл

Основні питання, що виникають при обігу харчових продуктів в закладах освіти