Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

ПЕРШІ РЕЗУЛЬТАТИ ОЛІМПІАДНИХ ЗМАГАНЬ УЧНІВ СУМЩИНИ У 2019 РОЦІ

Олімпіадний марафон, а саме ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін – це прекрасна можливість для талановитої молоді продемонструвати рівень володіння знаннями та практичними навичками, проявити себе

Учні області вже показали яскраві результати в інтелектуальних змаганнях з історії і трудового навчання.

Переможцями олімпіади з історії стали 37 учнів: 8 клас – 6 учнів, 9 клас – 11 учнів, 10 клас – 9 учнів, 11 клас – 11 учнів.

Найкращі результати (100% результативність) в учасників  міст Суми, Шостка (по 6 учасників – 6 переможців), міст Глухів, Лебедин (по 3 учасники – 3 переможці); Боромлянської сільської ради Тростянецького району (1 учасник – 1 переможець), Бочечківської  сільської  ради  Конотопського району (1 учасник – 1 переможець).

Призові місця вибороли учні закладів загальної середньої освіти міст Конотоп (6 учасників – 5 переможців), Охтирка (4 учасники – 3 переможці), Ромни (2 учасники – 1 переможець); Буринського, Глухівського, Сумського, Ямпільського районів (по 2 учасники – 1 переможцю), Середино-Будського району (3 учасники – 1 переможець); Кролевецької міської ради (4 учасники – 2 переможці), Тростянецької міської ради (2 учасники – 1 переможець).

За першість в олімпіаді з трудового навчання змагалися представники 29 районів, міст та об’єднаних територіальних громад Сумської області.

Успішно подолали три тури змагань, виконавши практичну роботу, відповівши на запитання теоретичного туру, захистивши творчий проект, 25 учнів (4 – вибороли перші місця, 7 – другі, 14 – треті місця).

Найбільшу кількість призових дипломів отримали учні міста Суми та Кролевецької міської ради (по 4 дипломи), Липоводолинського району та міста Глухів (по 3 дипломи).

Вітаємо талановиту учнівську молодь Сумщини з першими перемогами, бажаємо успіхів тим, у кого олімпіадні змагання ще попереду!