Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

КОЛИ ОСВІТЯН З РІЗНИХ КУТОЧКІВ УКРАЇНИ ОБ’ЄДНУЄ СПІЛЬНА СУСПІЛЬНА СПРАВА

Делегація освітян Сумщини під керівництвом куратора освітньої галузі області Вікторії ГРОБОВОЇ взяла участь у VI робочій нараді з питань апробації та впровадження курсу «Культура добросусідства» в закладах освіти України

У цьому році захід проходить у місті Харків із 17 до 19 січня.  Курс спрямований на відвернення міжнаціональних конфліктів, протидію розвиткові негативних етнічних стереотипів і зниження агресивності в суспільстві. Метою проекту є створення і впровадження в освітній процес інтегрованого курсу «Культура добросусідства» для етнічної просвіти дітей і дорослих, формування толерантних взаємовідносин між представниками різних етнічних і конфесійних груп.

Як зазначила керівник проекту Маргарита АРАДЖИОНІ, назва курсу вдало передає його суть. «Культура добросусідства» передбачає формування в учнів високого рівня толерантності та пріоритетності загальнолюдських цінностей, наголошує на рівності всіх людей незалежно від статусу, етнічної та релігійної належності, вивчає спільне й відмінне у традиціях і культурах різних народів.

Зазначений курс упроваджується в Сумській області. Для успішного втілення його засад  у закладах освіти регіону в грудні 2018 року 64 педагогічні працівники пройшли навчання й тренінги та отримали сертифікати.