Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

ТАЙМ-МЕНЕДЖМЕНТ СУЧАСНОГО ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ В КОНТЕНТІ ХМАРНИХ СЕРВІСІВ GOOGLE

У створенні іміджу сучасного закладу освіти левова частка належить уміло організованій менеджерській складовій у діяльності його керівників. Тайм-менеджмент освітнього процесу та всі його тонкощі розглядали в рамках регіонального семінару для заступників директорів з навчально-виховної  (виховної) роботи закладів загальної середньої освіти Сумської області

Захід відбувся на базі управління освіти Шосткинської міської ради.

Із 37 учасників заходу – 27 заступників директорів з навчально-виховної роботи та 10 заступників директорів з виховної роботи закладів загальної середньої освіти.

Учасникам презентували теоретичні відомості щодо ролі інформатизації в управлінні освітнім процесом у закладі загальної середньої освіти, упровадження хмарних технологій в умовах Нової української школи, системи управління освітою, зокрема, у м.Шостка.

Під час практичної частини заходу проведено майстер-клас «Методичний супровід становлення педагога-професіонала з використанням сучасних хмарних технологій», презентацію з елементами практичної роботи  «Хмарне середовище Google як ефективний інструмент управління виховною системою освітнього процесу», педагогічну майстерню «Хмарне середовище та правила тайм-менеджменту в управлінні освітнім процесом: цілепокладання та планування, організація роботи з інформацією, аналіз ефективності освітнього процесу», психологічну перерву «Як подолати хмарофобію?». Завершився захід управлінським «Колом ідей».

Учасникам регіонального семінару надано актуальні методичні рекомендації.