Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

НОВІ ЄВРОПЕЙСЬКІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ОСВІТИ НАШОЇ КРАЇНИ ПРЕЗЕНТУВАЛИ ОСВІТЯНАМ СУМЩИНИ

Освітяни Сумської області зустрілися з Представництвом ЄС в Україні. Як зазначила радник із питань преси та інформації Представництва ЄС в Україні Вікторія ДАВИДОВА, такі зустрічі організовуються ними по всій Україні. Мета заходу – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом,  поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС

У розширеній робочій зустрічі із делегацією Представництва Європейського Союзу в Україні, керівниками та викладачами місцевих закладів освіти взяли участь заступник голови Сумської обласної ради Тетяна ГОЛОВКО та керівник апарату Сумської обласної державної адміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ.

За словами Дмитра Живицького, заходи такого характеру об’єднують представників влади та освітян навколо спільної мети, спрямованої на реформування української системи освіти, навчання молоді в напрямку наближення до стандартів і практик ЄС.

«Сьогодні ми бачимо, як Європейська Комісія розробляє і впроваджує нові та вдосконалює існуючі освітні програми, котрі все частіше дають змогу студентам і науковцям отримувати стипендії та гранти на подальше навчання і проведення досліджень у країнах Європи», – зазначив Дмитро Живицький та подякував членам Представництва ЄС за пропозиції розширити співробітництво щодо навчання та стажування для молоді Сумщини.

«Сучасний світ вимагає від студентів – майбутніх спеціалістів – та викладачів нових знань та навичок, вільного володіння іноземними мовами, досвіду міжкультурного спілкування. І я радий тому, що сьогоднішня зустріч наблизить активну молодь та викладачів до всіх запропонованих Представництвом ЄС в Україні можливостей в цьому напрямі».

Радник із питань преси та інформації Представництва ЄС в Україні Вікторія Давидова акцентувала увагу на важливості для України розвитку всебічних відносин з Європейським Союзом. За її словами, освіта та професійне навчання є життєво необхідним фактором для сучасного українського суспільства та економіки. Завдяки цьому десятки тисяч викладачів, студентів та науковців щорічно навчаються, працюють та викладають у різних країнах світу в межах міжнародних програм.

Станіслав КОРОЛЬКОВ, менеджер інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні», презентував освітні програми Європейского Союзу, приділивши особливу увагу можливостям від ЄС для вищої та шкільної освіти.

Учасники заходу отримали  сертифікати від Представництва ЄС в Україні.

Нагадаємо, що візит Представництва ЄС до Сумської області є частиною серії інформаційно-просвітницьких заходів, які Представництво ЄС в Україні проводить по всій країні.