Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

Звернення громадян

Останнє оновлення: 04 січня 2019 року, 15:30

Звернення громадян

Якщо Ви бажаєте отримати офіційну відповідь на Ваше звернення, Ви маєте надіслати листа у письмовій формі на адресу: вул.Прокоф’єва, 38, м. Суми, 40016, або звернутися до керівництва Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації відповідно до графіка прийому громадян з особистих питань.

Порядок звернення

1. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання громадянина та викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

2. Звернення може бути і усним (викладеним громадянином на особистому прийомі), і письмовим (надісланим поштою). При цьому письмове звернення має бути підписано заявником (заявниками) особисто із зазначенням дати. Звернення, оформлене без дотримання цих вимог, повертається заявникові з відповідними роз'ясненнями.

Звернення, оформлені належним чином і подані у встановленому порядку, підлягають обов'язковому прийняттю та розгляду. Письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає. Не розглядаються повторні звернення одним і тим же органом від одного і того ж громадянина з одного і того ж питання, якщо перше вирішено по суті.

Відповідно до Закону України від 2 липня 2015 року № 577-VIII «Про внесення змін до Закону України «Про звернення громадян» щодо електронного звернення та електронної петиції» з 28 жовтня 2015 року письмове звернення також може бути надіслано з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення). У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

Надіслати звернення до керівництва  Департаменту  освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації із використанням мережі Інтернет можна за електронною адресою:  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.   

 

Директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації:  

 Гробова Вікторія Павлівна

 Телефон:  (0542) 63-51-00

 У прийомні дні з 10.00 до 12.00 до керівництва можна звернутися за телефоном «гарячої лінії» (0542) 36-10-97

 

За консультацією та попереднім записом можна звернутися до відповідальної особи за організацію особистого прийому громадян за телефоном:

 (0542) 36-22-37, Бердник Тетяна Олексіївна, провідний спеціаліст відділу з управління персоналом та організаційної роботи, 4 поверх, кабінет 32.

 

 

Створено пряму телефонну лінію Міністерства освіти і науки України  

для об’єднаних територіальних громад з питань освіти

 У процесі  налагодження управління шкільною мережею,  організації опорних шкіл в органів місцевого самоврядування в об’єднаних територіальних громадах  виникає низка  питань, із яких потрібні консультації експертів та допомога фахівців Міністерства освіти.

 

 Для встановлення системної комунікації між  ОТГ та МОН запрацює пряма телефонна лінія. Відповіді на питання будуть надавати заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей,  співробітники департаменту загальної середньої освіти, експерти шведсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні».

 

 Пряма телефонна лінія буде працювати з 16.00 до 18.00  у червні -  2,  16 та 30,  у липні – 7 та 21.

 

 Номер прямої телефонної лінії: 044 486 24 42

 

Питання щодо організації мережі навчальних закладів та управління нею можна надсилати на адресу   Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.  . Відповіді на запитання будуть публікуватися на сайті Міністерства освіти і науки України www.mon.gov.ua  у розділі «Опорні школи».

 

Урядова "гаряча лінія" 

Графік прийому громадян 

Графік роботи телефонної "гарячої лінії" 

Контакти радника з питань внутрішньо переміщених осіб

Графік роботи "Телефону довіри" при Сумському обласному центрі соціально-психологічної допомоги

Нормативна база

Зразок заяви 

Зразок заяви про надання архівної довідки 

Узагальнення підсумків роботи зі зверненнями громадян 

Роз'яснення актуальних питань