Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

Мої права закінчуються там, де починаються права іншої людини


У межах проекту «Розуміємо права дитини» 04 жовтня 2017 року фахівці Охтирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за участю вихованців Охтирського міського центру позашкільної освіти провели для дев’ятикласників усіх шкіл міста історико-правовий квест «Вчора, сьогодні, завтра – розуміємо права дитини».

На захід завітали представники Харківської міжрегіональної ресурсно-комунікаційної платформи Анна Некрут та Ірина Шабельник, директор Первомайського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги (Харківська область) Ірина Шевченко, виконуючий обов’язки директора Богодухівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Дмитро Перепилиця та інтегратор Михайло Коноз, представник Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області Наталія Поставська, начальник відділу освіти Охтирської міської ради Анатолій Тронь.

Захід стартував із Центрального парку м. Охтирка. На його відкритті директор Охтирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Тамара Козир зазначила: «Наш центр та відділ освіти Охтирської міської ради за участі Охтирського міського центру позашкільної освіти втілили в життя проект «Розуміємо права дитини», у рамках якого фахові юристи провели в навчальних закладах міста семінари з елементами тренінгу щодо прав дитини. Тож сьогодні представники від кожної школи отримають змогу перевірити свої правові знання».

Відправною станцією для всіх команд була «поліція», далі маршрут різнився, але всі пройшли в різній послідовності до станцій «суд», «Охтирська міська рада», «музей» тощо.

Наприкінці команди надали заповнені «маршрутні листи», за якими журі квесту визначило переможців. Перше місце зайняла команда загальноосвітньої школи I-III ступенів № 8, друге – ЗОШ № 3, третє – ЗОШ № 1. Переможці отримали пам’ятні призи та грамоти.

Також кожну з команд нагороджено грамотами в таких номінаціях: «За ерудованість», «За дисциплінованість», «За злагодженість», «За креативність», «За командний дух», «За волю до перемоги», «За кмітливість».

Завершуючи захід, Тамара Козир висловила сподівання, що всі учасники квесту в житті будуть завжди дотримуватися принципу: «Мої права закінчуються там, де починаються права іншої людини».