Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

Якісна освіта – результат спільних зусиль та особистої відповідальності кожного

Нові виклики в освіті вимагають максимальної поінформованості освітянської спільноти з актуальних питань галузі. Чи справді нові зміни є результатом суспільної згоди  з’ясовують представники громадської організації  «Центр UA» спільно з Міністерством освіти і науки України, ініціюючи публічні консультації в обласних центрах України. Освітян Сумщини 10 жовтня 2017 року запросили висловити свою позицію та дізнатися, що і як може змінити кожен у своїй діяльності, закладі,  громаді, області, країні.

Які зміни чекають на середню освіту в Україні та як їх бачать освітяни, якісна перекваліфікація та атестація вчителів, організація процесу відбору директорів та умови успішної управлінської моделі в системі середньої освіти, способи та критерії контролю за виконанням вимог нового освітнього стандарту – ці та інші питання обговорювали під час публічної консультації в Сумській обласній державній адміністрації за участю головного спеціаліста відділу державно-громадського управління освітою департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України Ольги Малишевої, директора Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторії Гробової, представників професійних освітянських спільнот, місцевого самоврядування, об’єднаних територіальних громад та аналітичних центрів. Модератором заходу виступила представник Громадської організації «Центр UA» Ольга Голобородько.

Представник Міністерства освіти і науки України Ольга Малишева інформувала учасників обговорення про ключові зміни у вітчизняній освіті, наголосила на її універсальності, якості та доступності для кожного, акцентувала увагу на вагомості нових компетентностей, на які орієнтовано зміст освіти, розкрила особливості управлінської діяльності в умовах нового стандарту. Вона також зазначила, що діти чекають на зміни, отже ми спільними зусиллями повинні виправдати їх сподівання.

Активну участь в обговоренні профільних нововведень узяли директор та представники Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, висвітлюючи свою точку зору щодо актуальних новацій освітньої галузі.