Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя.

Всеукраїнський турнір із дзюдо «Українка»

Всеукраїнський турнір із дзюдо «Українка» відбувся 25 листопада 2017 року в м. Дніпро. У змаганнях взяли участь команди зі всіх областей України – 250 учасників. Сумщину на заході представляли дівчата відділення дзюдо Роменської дитячо-юнацької спортивної школи імені В.Гречаного представляли.

Перші місця вибороли Мілена Кухарь (ЗОШ № 7 м. Ромни) у ваговій категорії 40 кг та Юлія Засульська (ЗОШ № 6 м. Ромни) – 32 кг. Срібною призеркою турніру стала Руслана Заковоротня (СЗОШ № 2 м. Ромни) – 32 кг. Треті місця здобули Вікторія Федосик (ЗОШ № 4 м. Ромни) – 52 кг, Маргарита Мірошніченко (ЗОШ № 8 м. Ромни) – 32 кг, Ірина Охріменко (ЗОШ № 7 м. Ромни) – 28 кг, Анна Охріменко (ЗОШ № 7 м. Ромни) – 52 кг, Наталія Богуш (ЗОШ № 10 м. Ромни) – 36 кг.

Переможців та призерів змагань нагороджено грамотами, медалями та Кубками організаторів турніру.

Учнів до змагань підготували тренери-викладачі Роменської дитячо-юнацької спортивної школи імені В.Гречаного Олександр та Дмитро Богуші.