Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

Веселі старти для дітей з особливими потребами

На базі Косівщинської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату 13 грудня 2017 року відбулися змагання з веселих стартів, що входять до програми XІІ обласної Олімпіади «Сяйво надій» для дітей з особливими потребами.

У змаганнях взяли участь команди спеціальних загальноосвітніх шкіл-інтернатів Сумської області. Програма заходу складалась із восьми естафет. Юні спортсмени продемонстрували швидкість, спритність та вміння долати перешкоди. Ці якості допомогли учасникам отримати переможні бали в кожній естафеті для навчального закладу, за який вони виступають у загальнокомандному заліку.

За підсумками змагань шосте місце в команди Глинської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату, п’яте місце посіла команда Лебединської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату, четверте – Улянівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату, третє – Штепівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату, друге місце завоювала команда Косівщинської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату, а перемогу виборола команда Конотопської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату.

Команди, що вибороли ІІ та ІІІ місця, нагороджено грамотами і медалями, а команду-переможницю – грамотами, медалями та кубком.