Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

НАЦІОНАЛЬНИЙ СКАРБ НЕЗАЛЕЖНОЇ КРАЇНИ

На базі Сумського державного університету 14 грудня 2017 року  відбувся ІІ (обласний) етап VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед студентів закладів вищої освіти області.

Мета заходу – сприяння піднесенню престижу української мови і літератури в молодого покоління, підвищення рівня загальної мовної культури, виховання почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю, вшанування Великого Кобзаря, поета світового рівня – Тараса Григоровича Шевченка.

В урочистому відкритті ІІ етапу конкурсу взяли участь Вікторія Гробова, директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, Анатолій Чорноус, проректор з наукової роботи Сумського державного університету, доктор фізико-математичних наук, професор, Олена Ткаченко, завідувач кафедри журналістики та філології Сумського державного університету, голова конкурсу.

У вітальному слові Вікторія Гробова наголосила на важливій ролі цього конкурсу та акцентувала увагу, що державна мова потребує щоденної праці та підтримки. «Це надзвичайно велика та кропітка робота, яка об’єднує всіх, кому не байдужа доля української мови – національного скарбу незалежної країни, основи нації», – акцентувала куратор освітньої галузі області.

За рішенням журі конкурсу визначено 12 переможців, які візьмуть участь у ІV(фінальному) етапі.