Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

ВИЗНАЧЕНО КРАЩИХ ЗНАВЦІВ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ СЕРЕД УЧНІВ ЗАКЛАДІВ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ ОБЛАСТІ

Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Сумській області 14-15 грудня 2017 року в державному навчальному закладі «Сумське міжрегіональне вище професійне училище» проведено ІІ етап XVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови  імені Петра Яцика та    VIІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів закладів  професійної (професійно – технічної) освіти області.

У заході взяли участь 40 учнів із 27 закладів  професійної (професійно – технічної) освіти області.

За рішенням журі переможцями ІІ етапу XVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови  імені Петра Яцика визначено:

І місце – Алексієнко Анна, учениця І курсу ДНЗ «Шосткинський центр ПТО»; Ховзун Катерина, учениця ІІ курсу ДНЗ «Сумське вище професійне училище будівництва та автотранспорту»;

ІІ місце – Михайлик Ірина, учениця І курсу ДПТНЗ «Синівський професійний аграрний ліцей»; Дорога Анна, учениця І курсу ДНЗ «Сумське міжрегіональне вище професійне училище»; Стрижакова Яна, учениця ІІ курсу ДНЗ «Глухівське вище професійне училище»; Зима Діана, учениця ІІІ курсу «Синівський професійний аграрний ліцей»;

ІІІ місце – Третяк Вікторія, учениця І курсу ДНЗ «Глухівське вище професійне училище»; Олівінська Вікторія, учениця І курсу ДПТНЗ «Конотопське професійно-технічне училище»; Дерев’янко Юлія, учениця І курсу ДПТНЗ «Роменське вище професійне училище»; Кривонос Катерина, учениця ІІ курсу ДПТНЗ «Сумське вище професійне училище будівництва і дизайну»; Матлай Олена, учениця ІІІ курсу ДПТНЗ «Шосткинське вище професійне училище»; Борисенко Аліна, учениця ІІІ курсу ДНЗ «Сумське міжрегіональне вище професійне училище».

Переможцями ІІ етапу VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка стали:

І місце – Ратушна Яна, учениця І курсу ДПТНЗ «Сумське вище професійне училище будівництва і дизайну»; Стрижакова Яна, учениця         ІІ курсу ДНЗ «Глухівське вище професійне училище»;

ІІ місце – Михайлик Ірина, учениця І курсу ДПТНЗ «Синівський професійний аграрний ліцей»; Третяк Вікторія, учениця І курсу ДНЗ «Глухівське вище професійне училище»; Ховзун Катерина, учениця ІІ курсу ДНЗ «Сумське вище професійне училище будівництва та автотранспорту»; Зима Діана, учениця ІІІ курсу «Синівський професійний аграрний ліцей»;

ІІІ місце – Барабан Юлія, учениця І курсу ДПТНЗ «Свеський професійний аграрний ліцей»; Дзебчук Надія, учениця І курсу «Реутинський професійний аграрний ліцей»; Мичуда Дарина, учениця І курсу ДПТНЗ «Зноб-Новгородський професійний аграрний ліцей»; Борисенко Аліна, учениця ІІІ курсу ДНЗ «Сумське міжрегіональне вище професійне училище»; Яковенко Вікторія, учениця ІІІ курсу ДНЗ «Шосткинський центр ПТО»; Матрухан Марина, учениця ІІ курсу ДПТНЗ «Конотопське вище професійне училище»; Кривонос Катерина, учениця ІІ курсу ДПТНЗ «Сумське вище професійне училище будівництва і дизайну».

Вітаємо переможців – справжніх знавців українського слова! Бажаємо перемог у наступних етапах конкурсів!