Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

ЛЮДИНА – НЕ ТОВАР!

Алгоритм упровадження програми з протидії торгівлі людьми в регіонах країни розглядали в м. Київ 13-15 грудня 2017 року в рамках другої частини семінару-тренінгу для працівників Інститутів післядипломної педагогічної освіти з метою реалізації в навчальних закладах програми «Методика  впровадження  програми виховних заходів з протидії торгівлі людьми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція». У заході взяла участь методист навчально-методичного центру психологічної служби Комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти Анна Растроста.

Семінар проведено в рамках спільного проекту Міністерства освіти і науки України, Українського фонду «Благополуччя дітей», Представництва  Міжнародної  організації  з  міграції (МОМ)  в  Україні та за  фінансової  підтримки Міністерства міжнародних справ Канади.

Учасники тренінгу протягом трьох днів обмінювалися досвідом роботи за програмою, відпрацьовували навички роботи відповідно до її вимог, ознайомлювалися з методом кейсів у профілактичній роботі, особливостями роботи з батьками з питань безпечної міграції та попередження торгівлі людьми, створювали алгоритм упровадження програми в регіоні.

На сьогодні в Сумській області у 103 закладах освіти  системно або частково проводяться заходи за програмою «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція». 

Запрошуємо педагогічних працівників, які проводять заходи за матеріалами програми, долучитися до анкетування, що здійснює Міністерство освіти і науки України з метою моніторингу впровадження програми виховних заходів «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція».

Анкету можна заповнити за допомогою Google-форми за посиланням https://goo.gl/forms/QJ7LfCXxLtcebbAB2