Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

НОВИЙ ДЕРЖАВНИЙ СТАНДАРТ – ОНОВЛЕНА ПОЧАТКОВА ШКОЛА

Новий Державний стандарт початкової загальної середньої освіти затверджено – яскравий привід проаналізувати всі його особливості та специфіку успішного впровадження у практику оновленої початкової школи. Саме із цією метою на базі Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації 28 лютого 2018 року проведено нараду для спеціалістів органів управління освітою.

Модератор заходу – начальник відділу дошкільної, загальної середньої освіти Департаменту освіти і науки Світлана Бирченко наголосила на  якісній відмінності нового стандарту від попередніх, зокрема, завдяки його компетентнісній складовій.

Учасникам представлено покроковий аналіз новацій прийнятого документу, характеристику реалізації його ключових елементів, особливості створення відповідного навчального середовища для учнів  1 класів, які з вересня 2018 року працюватимуть за новим Державним стандартом початкової загальної освіти, складові психологічної готовності вчителя початкових класів до роботи за новими критеріями, досвід роботи щодо організації освітнього процесу у школі І ступеня відповідно Концепції Нової української школи.

Також у ході роботи наради обговорено затверджені колегією Міністерства освіти і науки України типові освітні програми для початкової школи, розроблені відповідно до нового Закону України «Про освіту» та Державного стандарту початкової освіти, за якими навчатимуться учні 1-2-х класів. Вони стануть базою для розробки підручників, за якими працюватиме початкова школа.