Навігація

Департамент освіти і науки
Адреса: вул. Прокоф’єва, 38, м.Суми, 40016 
тел. (0542) 36-10-97; 36-22-62 тел. (факс) (0542) 36-10-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  
   web:http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
вихідні дні: субота, неділя. 

ПОТЕНЦІЙНІ РОБОТОДАВЦІ ТА МАЙБУТНІ ПРАЦІВНИКИ

Учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти демонстрували цілий спектр професійних умінь, аби знайти собі роботу. У Державному навчальному закладі «Сумське міжрегіональне вище професійне училище» 01 березня 2018 року стартував «Ярмарок вакансій». У заході взяла участь куратор освітньої галузі області Вікторія Гробова.

Директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Сумській області Наталія Самойленко так окреслила основну мету заходу: «Це, так званий, ярмарок вакансій. На нього запрошено роботодавців й учнів двох наших провідних навчальних закладів міста Суми. Він унікальний тим, що роботодавці вже сьогодні можуть собі підібрати майбутніх фахівців, а учні, у свою чергу, можуть обрати своє майбутнє робоче місце».

На ярмарку свої таланти демонстрували учні Сумського міжрегіонального вищого професійного училища та Сумського центру професійно-технічної освіти з дизайну та сфери послуг – майбутні фахівці в будівельній, промисловій галузі та сфері послуг, використовуючи здобуті у процесі навчання вміння працювати за інноваційними технологіями та з новітніми матеріалами.

Представники роботодавців придивлялися до своїх потенційних працівників, учнівська ж молодь визначалася з майбутнім місцем проходження виробничої практики, можливо, і працевлаштування.

Захід став яскравим підтвердженням потужного потенціалу професійної (професійно-технічної) освіти області, зосередженого у знаннях і вміннях її представників.